Makaleler » Genel


2019 Kedi Takvimi ve Ayraç Hediyeleriniz Hazır!

Her yeni yılın başında, www.kedikumu.com.tr?den alışveriş yapan müşterilerimize hediye ettiğimiz Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2019'a hazır! Daha önceki yıllarda olduğu gibi son derece kullanışlı olarak tasarlanan masaüstü takvimlerimiz; tüm yıl boyun

devamı için tıklayın

Küçük Hayvanlar Dünya'yı Ağır Çekimde Mi Görüyor?

Yeni araştırmalar gösteriyor ki kuşlar, köpekler gibi küçük hayvanlar ve hatta küçük çocuklar dünyayı bizlerden daha yüksek bir frame rate (kare hızı) ile görüyorlar. Peki bu ne demek?

devamı için tıklayın

Kedilerde Nedensellik Kavrayışı Güçlü Olabilir!

Japonya?da yapılan bir araştırma, kedilerin neden-sonuç ilişkisine dayalı içsel kavrayışları sayesinde bir yerlere gizlenmiş olan avları yakalayabildiklerini ortaya koyuyor.

devamı için tıklayın

Kediler Niçin Eve Ölü Hayvan Getirirler?

Canımız, ciğerimiz çok sevdiğimiz dostlarımız kediler? Muhtemel olarak bundan 10.000 yıl önce evcilleştirilmeye başlandılar. 10.000 yıl önce Çin?de, 5000 yıl önce de Mısır?da ilk evcil kedilerin izlerine rastlamamız mümkün. Peki, aradan geçen bu binlerce

devamı için tıklayın

Kedileri Adeta 'Çıvdığtan' Mucize: Kedi Otu

Botanikte Nepeta Cataria olarak geçen kedi nanesinin, içerisinde bulunan bir çeşit yağ sayesinde kedilerin modunu yükseltici bir özelliği var.

devamı için tıklayın

Kediler, Bizi Düşündüğümüzden Daha Fazla Seviyorlar

Kediler üzerinde yapılan yeni bir araştırmaya göre kediler, insanları düşünüldüğünden daha fazla seviyorlar.

devamı için tıklayın

Hayvan Ticaretine Hayır! Cins Kediler Neden Acı Çekiyorlar?

Ekonomik hayatımızın üzücü bir gerçekliği olan her şeyi metalaştırma ve paraya dönüştürme hırsı hem insanları hem de doğamızı gün geçtikçe daha fazla hırpalıyor.

devamı için tıklayın

Evdeki Kedi ve Köpeklere Mikroçip ve Pasaport Zorunlu Hale Geliyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmeliği ile evlerinde kedi, köpek veya gelincik besleyenlerin ev hayvanlarına kimlik çıkartması zorunlu hale getiriliyor.

devamı için tıklayın

Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 Masaüstü Arka Planlarını İndirin!

Müşterilerimize hediye olarak gönderdiğimiz Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 tasarımlarımızı bilgisayar ve telefonlarınıza indirebilirsiniz. // Now you can take your Catzone 4 Seasons Cat Calendar 2018 wallpapers for free! (Mobile or desktop)

devamı için tıklayın

Kediniz Açısından: Kedi Kumu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kedinize en uygun kedi kumunu seçmek, evde kedi beslemenin altın kurallarından birisidir. Ancak bu seçimi, üstelik de kediniz açısından nasıl yapacağınızdan pek emin değilseniz bu makaleye bir göz atın :)

devamı için tıklayın
 
Sonraki
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır