Makaleler » Genel » 2019 Kedi Takvimi ve Ayraç Hediyeleriniz Hazır!


2019 Kedi Takvimi ve Ayraç Hediyeleriniz Hazır!

17 Ara 2018 | Genel | 0 Yorum

Her yeni yılın başında, www.kedikumu.com.tr’den alışveriş yapan müşterilerimize hediye ettiğimiz Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2019'a hazır! Daha önceki yıllarda olduğu gibi son derece kullanışlı olarak tasarlanan masaüstü takvimlerimiz; tüm yıl boyunca ve en güzel anlarınızda sizlere eşlik edecek.

On iki yapraklı masaüstü takvimimizin sayfalarına birbirinden farklı altı kedi karakteri yerleştirdik. Karakter özelliklerini, üzerinde bulundukları sayfalardaki aylardan alan kedilerimizin çizimlerini elle, arka plan görsellerini ise bilgisayar ortamında hazırladık. Her kedinin altına da karakter özelliklerini anlatan Türkçe ve İngilizce açıklamalar yazdık. Umarız tasarımlarımızı eğlenceli ve şık bulursunuz!

2019 masaüstü takvimlerimizin yanında sizlere -geçtiğimiz sene de yaptığımız gibi- Catzone kitap ayraçları göndereceğiz! Takvimde yer verdiğimiz altı farklı kedi karakterini ayraçların üzerine tek tek yerleştirerek birbirinden farklı altı tasarım elde ettik. İster siz kullanın; isterseniz yakın çevrenize hediye edin!

Hediyelerinizi güzel bir yılda, güle güle kullanmanız dileğiyle!

Yorumlar


Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır