Makaleler » Genel » Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 Masaüstü Arka Planlarını İndirin!


Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 Masaüstü Arka Planlarını İndirin!

06 Şu 2018 | Genel | 0 Yorum

Müşterilerimize hediye olarak gönderdiğimiz Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 tasarımlarımızı bilgisayar ve telefonlarınıza arka plan olarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler! :)

İndirme bağlantıları aşağıda :)

Now you can take your Catzone 4 Seasons Cat Calendar 2018* wallpapers for free! Mobile or desktop is optional. Have fun! :)
*Catzone 4 Seasons Cat Calendar 2018 has been distributed only in Turkey.

Links below :)

Kediler Hakkında

Ocak ve Şubat kedileri, soğuk ve mağrurdur. Hareketlerinde duygusallıktan çok mantıkları öne çıkar. Diğer canlılara karşı mesafeli ve oldukça seçici olan bu kediler, her şeyi kolayca beğenmezler ve aynı zamanda her daim güçlüdürler.

Mart ve Nisan kedileri, son derece hareketli ve heyecanlıdırlar. Duygusallığın, romantizmin ve genç olmanın sembolü olan bu kediler, gevşekliği ve paylaşımcılığı çok severler. Kış kedilerinin aksine fazlaca sıcakkanlıdırlar ve sizi çok kolay tavlayabilirler.

Mayıs ve Haziran kedileri cıvıl cıvıl ve eğlencelidirler. Yerinde durmayı bilmeyen, sosyalleşmeyi seven, soğuk esprilerden hoşlanan ve hızlı değişimleri nedeniyle kestirilemeyen bu kedilerin en önemli özelliği ise girişimci bir ruha sahip olmalarıdır.

Miskinliği ve düşkünlüğü çok seven Temmuz ve Ağustos kedileri, güneşi gördükleri yerde uyuklamayı ihmal etmezler ve tüm günü dinlenerek geçirebilirler. Uyuşukluğa gönül vermiş bu neferler son derece dost canlısıdır fakat rahatları bozulduğunda aslan kesilebilirler.

Eylül ve Ekim kedileri ölçülü, dengeli ve son derece duygusal kedilerdir. Empati kurma yetenekleri fazlasıyla gelişkindir ve size hangi koşulda nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi bilirler. Kahve ile yeşil tonlarını seven bu kediler son derece bakımlı ve zevklidirler.

Kasım ve Aralık kedileri dirençli, hayal gücü yüksek ve gizemli kedilerdir. Pek fazla konuşmadıkları için sır tutma konusunda üzerlerine yoktur. Keskin zekaları ve yaratıcılıkları sayesinde, çok zor koşullar altında bile inanılmaz çözümler üretip sizi şaşırtabilirler.

About Cats

January and February cats are cool and proud. In their actions, they are more logical than emotional. These cats, which are highly selective and distant to other creatures, do not like everything easily and have always a strong character.

March and April cats are extremely active and excited. These cats, which are the symbols of emotionality, romance and being young, love looseness and sharing. Contrary to winter cats, they are very friendly and can attract you very easily.

May and June cats are chirpy and funny. The most important characteristic of these energetic cats, who cannot be predicted due to their rapid changes, who like to socialize and who like cold humor, is their entrepreneurial spirit.

July and August cats who love laziness and affection, never neglect to sleep when they see the sun and can rest all day long. These cats who are fond of drowsiness are very friendly, but they can become lions when their comforts deteriorate.

September and October cats are moderate, balanced and highly emotional. Their ability to build empathy is highly developed and they know very well when and how to approach you. These cats, who like brown and green tones, are very well-kept and tasteful.

November and December cats are resistant, imaginative and mysterious. They are very good in keeping secrets as they do not talk much. Thanks to their sharp intelligence and creativity, they can surprise you with incredible solutions even under extreme conditions.

Masaüstü / Desktop 

İndirme linkleri:

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1280 x 720 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1920 x 1080 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1920 x 1200 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 3840 x 2160 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 3840 x 2400 p
 


Cep Telefonu / Mobile 

     

 

 

Yorumlar


Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır